Zarząd

Paweł Głodowski- Prezes Zarządu

Menadżer sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej. W swoich zadaniach skupia się na optymalizacji procesów organizacyjnych, negocjacjach oraz kontaktach z partnerami.
Jego wiedza w zakresie zarządzania oraz zdolności komunikacyjne wnoszą odpowiednią dawkę motywacji do dalszego rozwoju. Na futbolowych boiskach spędził kilka lat dzięki czemu doskonale potrafi zrozumieć potrzeby zarówno zawodników jak i sztabu trenerskiego.

 

Piotr Smykla- Wiceprezes Zarządu

Radca prawny. Absolwent podyplomowych studiów "Prawo Spółek" oraz "Psychologia Przywództwa w Organizacji" Uniwersytetu Gdańskiego. Autor publikacji branżowych. Zarejestrowany lobbysta. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie spółek handlowych, prawie umów oraz szeroko pojętych zagadnieniach dotyczących bieżącej obsługi prawnej działalności biznesowej. Jest ekspertem z zakresu dochodzenia roszczeń na rzecz osób fizycznych w związku z kredytami indeksowanymi i denominowanymi do waluty obcej. Posiada bogate doświadczenie procesowe oraz menadżerskie.
Partner w Aval-Consult, jednej z najstarszych i największych Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów na Pomorzu. 

Olga Hertel- Wiceprezes Zarządu

Ze sportem związana od ponad 20 lat. Wielokrotna reprezentantka Polski i medalistka na zawodach najwyższej rangi (ME, MŚ), zarówno indywidualnie, jak i drużynowo w strzelectwie sportowym, w konkurencji ruchomej tarczy. Mówi, że sport nauczył ją cierpliwości i ciężkiej pracy w dążeniu do celu. Zawodowo zajmuje się administracją, szkoleniami oraz organizacją eventów, spotkań i konferencji. Od początku związana z Białymi Lwami, łączy wcześniej nabyte sportowo-zawodowe doświadczenia.