Przedświąteczny czas u Białych Lwów

3 miesiące temu | 23.12.2023, 13:26
Przedświąteczny czas u Białych Lwów

Końcówka roku to nie tylko czas podsumowań. To też moment, w którym integracja i wspieranie się nabiera na sile. Zbliżające się święta bardzo do tego nastrajają. I mimo, że przez cały rok angażujemy się w różnego rodzaju akcje, to te w okresie przedświątecznym są dla naszego klubu już tradycją.
Nie mogło być inaczej i w tym roku.

Od lat jako wolontariusze współpracujemy przy organizacji Szlachetnej Paczki. Inicjatywie mającej na celu pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom. W tym roku kolejny raz wspieraliśmy logistycznie jeden z punktów i pomagaliśmy w dostarczaniu podarków.

W tym roku po raz pierwszy mobilizowaliśmy naszą społeczność. A to za sprawą licytacji pomalowanej przez nas bombki. Środki z licytacji wsparły akcję "Gwiazdy malują Gwiazdy" dla podopiecznych gdańskiego hospicjum im. Dutkiewicza.

    

W naszych działaniach nie mogło również zabraknąć przygotowywania świątecznych paczek. Mamy nadzieję, że przyniosą one radość obdarowanym, tak jak nas cieszyło ich pakowanie. Chcielibyśmy aby nasze działania były inspiracją dla innych i w kolejnym roku więcej osób miało okazję angażować się w różnego rodzaju społeczne inicjatywy (nie tylko te przed świętami). 

Wszystkim naszym kibicom i sympatykom życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij