Sponsorzy

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży TSL w Polsce. Nasza siła tkwi w ludziach, dla których spedycja i transport to coś więcej niż tylko praca – to zamiłowanie i pasja.

Omida Group składa się z kilku spółek, które poprzez ścisłą współpracę i wymianę doświadczeń są w stanie zapewnić Klientom kompleksowość rozwiązań z zakresu spedycji oraz każdej gałęzi transportu w kraju i za granicą.

Partnerskie relacje wszystkich marek składających się na Omida Group, zgodnie z przyjętą dewizą „Together we are strong”, umożliwiają realizację wyznaczonych celów, przy zachowaniu najwyższej jakości usług i pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania.

WWW.OMIDA.PL

Serwis Joe Monster powstał w głowie Mariusza Składanowskiego, ale dość szybko dołączył do niego Paweł Klucz i tak już zostało. Dwa mózgi niczym u Flipa i Flapa to potęga i przekleństwo, choć nie uprzedzajmy faktów...

Niecodziennik Satyryczno Prowokujący. Humor ekskluzywny. Ponad 81 000 mocnych fotek, 18 000 gorących filmików i gier, setki fajnych ludzi. Uwaga!

WWW.JOEMONSTER.ORG

Naturalna woda mineralna Nata Aqua wydobywana jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, ze źródła głębinowego (156m), ukształtowanego podczas plejstocenu, epoki lodowcowej, ponad 1,8 miliona lat temu. Nata Aqua należy do najlepszych jakościowo wód w całym kraju.

Wyjątkowość marki Nata polega na tym, iż wszystkie jej produkty powstają na bazie doskonałego surowca, jakim jest woda polodowcowa, ze źródła głębinowego na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Nadrzędnym celem Firmy jest produkcja wysokiej jakości naturalnej wody mineralnej niegazowanej i gazowanej oraz napojów, zapewniająca najlepsze walory smakowe ale i bezpieczeństwo zdrowotne konsumentów.

WWW.NATA.COM.PL

Zajmujemy się organizacją wydarzeń promocyjnych i artystycznych oraz produkcją telewizyjną i filmową już od 2002 roku.

Jesteśmy przekonani, że obsługa planu filmowego, przygotowanie udanego koncertu czy spotkania korporacyjnego może być prawdziwą sztuką.

Nad jakością realizowanych przez nas projektów czuwają doświadczeni i kreatywni scenografowie, scenarzyści, inżynierowie obrazu, dźwięku i światła, realizatorzy telewizyjni, a nawet – doskonali kucharze. Współpracujemy ze znanymi artystami, zespołami muzycznymi, kabaretami, konferansjerami i ludźmi estrady. Zapewniamy kompetentną obsługę hostess, kelnerów i ekip technicznych.

WWW.EUREKAART.PL

Partnerzy

Fundacja Gdańska powstała w 1998 roku. Założycielami Fundacji były władze miasta i środowiska gospodarcze, budżet stanowiły wpłaty na cele statutowe. Początkowo Fundacja miała tylko wspierać finansowo ważne wydarzenia kulturalne tj. np. “Koncert Pojednania”, we wrześniu 1999 roku w kościele św. Jana z udziałem The Israel Philharmonic Orchestra i Chóru Filharmonii Narodowej w Warszawie. Koncert stanowił część obchodów 60 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Celem Fundacji jest popieranie wszechstronnego rozwoju społeczności lokalnej, edukacji i kultury fizycznej, a zwłaszcza działalności społecznej, informacyjnej, kulturalnej, naukowej, oświatowej i sportowej na rzecz rozwoju demokracji lokalnej oraz zbliżenia społeczności lokalnych państw Europy, w szczególności regionu Morza Bałtyckiego i miast hanzeatyckich.

WWW.FUNDACJAGDANSKA.PL

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku jest spółką prawa handlowego utworzoną w 1998 r. i działającą na podstawie ustawy o portach i przystaniach morskich oraz Kodeksu spółek handlowych. Spółka kontynuuje w tym zakresie tradycje wszystkich poprzednich podmiotów gospodarujących w granicach portu w Gdańsku, z których ostatnim był Zarząd Portu Gdańsk SA. Udziałowcami spółki są: Skarb Państwa, Gmina Gdańsk oraz uprawnieni pracownicy.

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA jest jedynym podmiotem zarządzającym portem w Gdańsku - portem o podstawowym znaczeniu dla gospodarki narodowej. Potwierdza to znaczenie portu, kontynuację stałej i konsekwentnej polityki rządu w odniesieniu do największych portów w Polsce.

WWW.PORTGDANSK.PL

Pierwsza w Gdańsku amerykańska naleśnikarnia z pankejkami, freakszejkami oraz słodkimi deserami.

Zapraszamy naszych dwóch lokali, na Starym Mieście na ul. Garncarska 4/6 (na przeciwko księgarni Muza) oraz do Wrzeszcza na ul. Wajdeloty 7

WWW.YUMMYGDANSK.PL

"Graphics, which is something in itself and is not average ..." by Shin Tao

Posters / Banners / Leaflets ● Logos ● Branding ● Projects clothes ● Calligraphy / Lettering ● Photography

... and not only ...

"Graphics for me, most have character, eye-catching and can not average, unconventional, but aesthetic. Original and not copied, and individual, different than most ..." Shin Tao

HTTPS://WWW.BEHANCE.NET/740MADE

Web Developer / Front-End Developer / Graphic Designer

Tworzone przeze mnie strony charakteryzują się wykorzystaniem nowoczesnych technologii webowych, dostosowaniem do współczesnych standardów i potrzeb klienta oraz optymalizacją pod kątem SEO.

Dostosowywuję strony do urządzeń mobilnych (tzw. Responsive Web Design). Obecnie większość użytkowników stron przegląda je na smartfonach.

Każdy projekt traktuję indywidualnie i profesjonalnie

Rafał Tarasiuk - RTGraphic

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Gdańskiego Uniwerstytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie studiuję w renomowanej niemieckiej szkole osteopatii - Osteopathie Schule Deutschland (OSD). Praca w przyszpitalnym Zakładzie Rehabilitacji oraz na oddziałach gdańskich szpitali, umożliwiła mi zdobycie wiedzy, doświadczenia i umiejętności praktycznych, które z powodzeniem stosuję w mojej codziennej praktyce.

Fizjoterapia i sport to moje pasje, które udało mi się połączyć - współpracuję z drużyną futbolu amerykańskiego Białe Lwy Gdańsk, brązowym medalistą PLFA8 w 2017 r. oraz wicemistrzem LFA9 w 2018 r.

HTTP://FILIPWADAS.PL

PARA - MED Szkolenia Integracja to firma istniejącą od 2008 na rynku. Naszym głównym celem jest edukacja i propagowanie Ratownictwa Medycznego.

PARA - MED Szkolenia Integracja oferuje się w świadczeniu usług medycznych podczas imprez masowych, przeprowadzaniu szkoleń/kursów z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, organizacji imprez rozrywkowych, prowadzeniu zajęć z zakresu promocji zdrowia i kultury fizycznej oraz wiele innych.

Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Pozostałe pozaszkolne formy edukacji. Forma prawna firmy PARA - MED Szkolenia Integracja Magdalena Olszewska to przedsiębiorstwo prywatne.

HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/PG/PMSZKOLENIAINTEGRACJA

Patroni medialni

Naszą redakcję tworzy duży i prężny zespół. Materiały redakcyjne: artykuły, filmy i zdjęcia przygotowuje blisko 60 osób. Nasi pracownicy, to czujni obserwatorzy Trójmiasta, którzy na co dzień łączą pracę z pasją. Pracują nad autorskimi tekstami, pozostając jednocześnie w dialogu z czytelnikami - doceniając ich uwagi, sugestie i komentarze.

Nasz portal podzielony jest na serwisy tematyczne, każdy z nich obsługiwany jest przez dedykowany zespół.

HTTP://WWW.TROJMIASTO.PL

© 2019 - Rafał Tarasiuk - All Rights Reserved