Sponsorzy

Naturalna woda mineralna Nata Aqua wydobywana jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, ze źródła głębinowego (156m), ukształtowanego podczas plejstocenu, epoki lodowcowej, ponad 1,8 miliona lat temu. Nata Aqua należy do najlepszych jakościowo wód w całym kraju.

Wyjątkowość marki Nata polega na tym, iż wszystkie jej produkty powstają na bazie doskonałego surowca, jakim jest woda polodowcowa, ze źródła głębinowego na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Nadrzędnym celem Firmy jest produkcja wysokiej jakości naturalnej wody mineralnej niegazowanej i gazowanej oraz napojów, zapewniająca najlepsze walory smakowe ale i bezpieczeństwo zdrowotne konsumentów.

WWW.NATA.COM.PL

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu.

Leroy Merlin Polska obecna jest również w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy www.leroymerlin.pl, w którego ofercie znajduje się ponad 63 tys. produktów do domu i ogrodu.

HTTPS://WWW.LEROYMERLIN.PL

Partnerzy

Portal www.gdansk.pl wspierając inicjatywy lokalne proponuje bezpłatną promocję wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych na zasadzie patronatu medialnego.

Oferta nasza skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Zapraszamy do współpracy: domy kultury, kina, muzea, galerie, kluby, szkoły, uczelnie, osoby i firmy zajmujące się działalnością artystyczną, koncertową, sportową oraz grupy nieformalne i osoby indywidualne.

WWW.GDANSK.PL

Strong Schab Fitness siłownia od której wszystko może się zacząć. Nigdy nie byłeś na siłowni, wydaje ci się że jesteś za stary, myślisz że to nie dla Ciebie, nic bardziej mylnego! Sport przez duże S. zaczyna się od małych rzeczy pierwszy krok to przyjdź do nas, a my postaramy się zaszczepić w tobie zamiłowanie do aktywności, nie chcesz dźwigać wielkich ciężarów nie musisz, nie chcesz biegać jak mysz na kołowrotku nie będziesz, Mamy wiedzę i doświadczenie jak robić fajne ciekawe treningi indywidualne ,dla twoich potrzeb i oczekiwań, to co dobre dla twojego kolegi koleżanki nie musi przynieść Ci satysfakcji, my postaramy się żebyś ją osiągnął.

WWW.STRONGSCHABFITNESS.PL

Web Developer / Front-End Developer / Graphic Designer

Tworzone przeze mnie strony charakteryzują się wykorzystaniem nowoczesnych technologii webowych, dostosowaniem do współczesnych standardów i potrzeb klienta oraz optymalizacją pod kątem SEO.

Dostosowywuję strony do urządzeń mobilnych (tzw. Responsive Web Design). Obecnie większość użytkowników stron przegląda je na smartfonach.

Każdy projekt traktuję indywidualnie i profesjonalnie

Rafał Tarasiuk - RTGraphic

PARA - MED Szkolenia Integracja to firma istniejącą od 2008 na rynku. Naszym głównym celem jest edukacja i propagowanie Ratownictwa Medycznego.

PARA - MED Szkolenia Integracja oferuje się w świadczeniu usług medycznych podczas imprez masowych, przeprowadzaniu szkoleń/kursów z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, organizacji imprez rozrywkowych, prowadzeniu zajęć z zakresu promocji zdrowia i kultury fizycznej oraz wiele innych.

Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Pozostałe pozaszkolne formy edukacji. Forma prawna firmy PARA - MED Szkolenia Integracja Magdalena Olszewska to przedsiębiorstwo prywatne.

HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/PG/PMSZKOLENIAINTEGRACJA

Patroni medialni

Naszą redakcję tworzy duży i prężny zespół. Materiały redakcyjne: artykuły, filmy i zdjęcia przygotowuje blisko 60 osób. Nasi pracownicy, to czujni obserwatorzy Trójmiasta, którzy na co dzień łączą pracę z pasją. Pracują nad autorskimi tekstami, pozostając jednocześnie w dialogu z czytelnikami - doceniając ich uwagi, sugestie i komentarze.

Nasz portal podzielony jest na serwisy tematyczne, każdy z nich obsługiwany jest przez dedykowany zespół.

HTTP://WWW.TROJMIASTO.PL

© 2020 - Rafał Tarasiuk - All Rights Reserved