Białe Lwy Gdańsk – srebrni medaliści Liga Futbolu Amerykańskiego LFA9 zapraszają na rekrutację do swojej drużyny. 
30 października (wtorek) o godz. 17.00 - Stadion Energa Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1.
Jeśli masz 16-35 lat, lubisz aktywność fizyczną, jesteś w stanie poświęcić czas minimum dwa razy w tygodniu na intensywny trening prowadzony przez amerykańskiego szkoleniowca Mike’a Ricciego, to znaczy, że powinieneś przyjść nas poznać! Futbol amerykański to gra zespołowa, w której potrzeba wielu różnych kompetencji, pasujących do określonych pozycji na boisku. Jeśli jesteś szybki i zwrotny – świetnie! Jeśli jesteś atletyczny i silny – super! Jeśli ważysz np. 60 kg – nadajesz się! Jeśli ważysz np. 150 kg – czekamy właśnie na Ciebie! Martwisz się, że nie znasz zasad? Niepotrzebnie – wytłumaczymy Ci wszystko. Szybko zorientujesz się co i jak. Nie masz sprzętu, w którym grają futboliści? Nie będziesz go potrzebował jeszcze przez kilka miesięcy. W tym czasie poinformujemy Cię w co powinieneś się powoli wyposażyć. Futbol amerykański jest sportem dla Ciebie! Przyjdź na rekrutację i sam się przekonaj!
Warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest rejestracja poprzez wypełnienie i wysłanie formularza rekrutacyjnego oraz otrzymanie zwrotnej odpowiedzi. 
Nie zwlekaj - wypełnij http://bit.ly/2pX3s1E już teraz. Rejestrację zamykamy w niedzielę 28 października 2018 r. punktualnie o 23.59.