BLG
Białe Lwy rekrutują

W najbliższy piątek na boisku Zespołu Szkół Morskich w gdańskim Nowym Porcie odbędzie się pierwsza w tym sezonie rekrutacja do drużyny Białych Lwów Gdańsk.

Po zakończonym sezonie przyszedł czas na rekrutowanie nowych zawodników. Białe Lwy dotychczas występujące w rozgrywkach seniorów, tym razem zapraszają też dużo młodszych kandydatów do drużyny juniorskiej.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby się rozwijać musimy zacząć od treningów z juniorami, którzy za kilka lat zasilą szeregi seniorskiej drużyny. Chcielibyśmy aby w przyszłym sezonie Białe Lwy reprezentowały już dwie drużyny- seniorów i juniorów- mówi Olga Hertel, Wiceprezes Białych Lwów.

Do drużyny mogą dołączyć chętni, którzy ukończyli 14 lat. Futbol amerykański, to sport kierowany do osób o różnych predyspozycjach i gabarytach. O miejsce w drużynie mogą się starać kandydaci ważący zarówno 60 jak i 160 kg.

Aby mieć szansę na dołączenie do drużyny wystarczy wysłać zgłoszenie na rekrutacja2019@bialelwygdansk.pl. Szczegółowa informacja o naborze do zespołów jest na portalu społecznościowym Białych Lwów: www.facebook.com/bialelwygdansk.

© 2019 - Rafał Tarasiuk - All Rights Reserved